Oyun Modlarının Tek Adresi

Sisl’s Dorse Paketi

Açıklama:
Eğer oyunda sadelikten sıkıldıysanız Euro Truck Simulator 2 Sisl’s Dorse Paketi ile oyununuza renk katabilir oyun eğlencenizi 2’ye katlayabilirsiniz. Modu indirirken modun test edildiği sürüm ile sizin oyun sürümünüzün eşleşmesine dikkat ediniz aksi halde oyun çökmesi, oyunun açılmaması, modun oyun da gözükmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Modun özellikleri ve diğer tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Oyun Mods ets 2 oyununda size iyi eğlenceler diler. Son olarak Sisl’s Dorse Paketi için herhangi bir sorun yaşarsanız konu altına yorum yazarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede yorumunuza geri dönüş yapacağız.

Mod Özellikleri:

ETS2 Gerçek Hayat Dorselerinin En Büyük Mod Paketi
700’den fazla + En Çok Satan Avrupa Lojistik ve Taşımacılık Şirketi özgün römork derisini trafikinize az veya hiç performans kaybı ile ekler. İstediğiniz şirketlerin “her zaman seçilebilir” römorklarının özelleştirilmiş listesini basitçe seçerek kullanabilirsiniz.
Her bir römork orijinal fotoğraflarla, resmi şirket marka renkleriyle, gerçek yollarda gördüğünüz gibi dikkatli bir şekilde derili, onları en iyi getirmek için vektör formatında yeniden oluşturdu ve yollarda gerçekten gördüğünüz şeyleri resmi olarak sarmalandı. Basit bir programla kopyalanmış aynı modelden oluşan bir paket değil, resmi olarak birbirinizle içiçe geçerek size performans düşürür.

v1.20 Değişiklik Notları
– Tüm modeller yeni 1.30 standartlarına güncellendi. Model ve optimizasyon değişiklikleri nedeniyle asgari oyun versiyonu şu an 1.30’dur, çünkü sabit disk sürücünüzü özellikle dokular büyüdüğünde eski sürümlerle doldurmak istemiyorum. Eski kalıntılar, kullanılmayan dokular ve malzemelerden temizlenmiş bütün pakette.

AI:
– Çeşitliliği artırmak için AI kamyonlarının 2 yeni varyantı eklendi. Onları hemen göreceksin

Şirketlerden birkaçı:
Brewel, Capitrans, Esselunga, EvoLog, J. Carrion, Magetra, Ntex, Oskar Vogel, Pulleyn, Reinert, Santa Nakliye, Tantürk

Test Edilen Oyun Sürümü: 1.30
Mod Sürümü:
V1.20
Yapımcı: SiSL

Mod Nasıl Yüklenir?
1-) İndirdiğiniz dosyayı winrar aracılığı ile çıkartınız. Eğer direkt Zip veya SCS uzantılı dosya indirdiyseniz 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip veya SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörüne atın.
3-) Oyuna girip Mod Yöneticisi kısmından modları aktif edip kullanabilirsiniz.
4-) Tüm işlemler bu kadar. İyi Oyunlar
Not: Bizlere destek olmak için konuların altına yorum yazmayı unutmayınız.

İndirme Linkleri:
Modu indirmek için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir