Oyun Modlarının Tek Adresi

Sibirya Harita Modu

Açıklama:
Eğer oyunda sadelikten sıkıldıysanız Euro Truck Simulator 2 Sibirya Harita modu ile oyununuza renk katabilir oyun eğlencenizi 2’ye katlayabilirsiniz. Modu indirirken modun test edildiği sürüm ile sizin oyun sürümünüzün eşleşmesine dikkat ediniz aksi halde oyun çökmesi, oyunun açılmaması, modun oyun da gözükmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Modun özellikleri ve diğer tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Oyun Mods ets 2 oyununda size iyi eğlenceler diler. Son olarak Sibirya Harita Modu için herhangi bir sorun yaşarsanız konu altına yorum yazarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede yorumunuza geri dönüş yapacağız.

Mod Özellikleri:
Batı Sibirya’da tanınabilir peyzajlar (bozkır, orman bozkırları, Tayvan)
Ayrıntılı harita modellemesi (panoramalar ve uydu görüntülerine göre ayarlandı)

V.0.3.0 güncellemesi;
– Ermak’taki Park alanından Krutinka’ya (100 normal yol) P-402 yol eklendi. Bu, Sibirya haritasındaki yolların uzunluğunun ikiye katlandığı anlamına geliyor.
– Özellikle Sibirya haritası için (Stella, evde, kafelerde) yaratılan yaklaşık 150 yeni! Eşsiz nesne eklendi. Denlog’un modellerinin yazarına çok teşekkür ederim.
– İlçeler eklendi: Bekisheva, Robin (tabansız), Tyukalinsk, Krutinka.
– Bayilikler eklendi: Scania, Man, Volvo, Daf. Şimdi, Iveco ve Reno ile birlikte 7 otomobil bayilerinde harita 6’da.
– Bölgesel hız sınırlarının değişen değerleri.
– Başka bir düzeltme ekonomi oldu. Mıknatıs, Baykal Hizmeti, vb bölgesel dahil olmak üzere, özel varsayılan firmaların tam bir değiştirme. Römork tasarımlı şirketler için ve bazı yerlerde, veritabanı için nesneler. Malların henüz iyi ayarlanmadığına dikkat edin, elektronikle veya dondurulmuş pancarlarla bir kamyonla maslokombinatla şanslı olabilirsiniz. Şu anda oyunun ekonomik bileşeni geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde değişecektir.
– Günlüğün kızarıklığını azaltmak için çok sayıda hata düzeltildi, nesnelerin değiştirilmesi. Kamyon sayısıyla ilgili hata (sadece yeni bir traktör satın alın) gibi sabit hatalar veya üslerdeki malların eksikliğiyle ilgili bir sorun. Omsk yakınlarındaki sabit frizler ve Robin’de park edilmişler. Geçmiş sürümlerden bir sürü böcek eklendi veya kalacak, yazar elinden gelen her şeyi yapıyor.

Test Edilen Oyun Sürümü: 1.30
Mod Sürümü: 
V0.3.0
Yapımcı: 10AVOID, DENLOG

Mod Nasıl Yüklenir?
1-) İndirdiğiniz dosyayı winrar aracılığı ile çıkartınız. Eğer direkt Zip veya SCS uzantılı dosya indirdiyseniz 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip veya SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörüne atın.
3-) Oyuna girip Mod Yöneticisi kısmından modları aktif edip kullanabilirsiniz.
4-) Tüm işlemler bu kadar. İyi Oyunlar
Not: Bizlere destek olmak için konuların altına yorum yazmayı unutmayınız.

İndirme Linkleri:
Modu indirmek için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Sibirya Harita Modu"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Neso
Ziyaretçi

Güzel harita modu hemen indirdim. Sagolun