Ets 2 Mod Romanya Extended Harita Modu(1.31)

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,369
3
38
#1
ets2-romanya-extended-haritasi-1.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-2.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-3.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-4.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-5.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-6.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-7.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-8.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-9.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-10.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-11.jpg ets2-romanya-extended-haritasi-12.jpg

Mod Sıralaması:

ets2-romanya-extended-haritasi-13.jpg

Açıklama:
Euro Truck Simulator 2, 1.31 sürümü için Romania Extended Harita Modu
Tüm harita DLC'leri gereklidir.
Yapımcıdan;


- Güzel ve eşsiz manzara
- Moldova Cumhuriyeti'nden Kişinev ve Balti kasabaları olmak üzere 2 yeni kasaba eklendi.

Düzeltmeler: Düşük çözünürlüklü bitki örtüleri, bazı yollar, haçlar, işaretler, araç ve çevre ışıkları, şehir detayı, binalar ya da bazı objelerin düşük çözünürlüğü kaldırıldı.

Bu tür çalışmalar güzel bir harita için devam edecek, aynı zamanda haritanın doğru genişlemesi içinde çalışmalarımız devam ediyor.
- Romen arabaları için uygun doğma sıklığı, artık polis sorunu yok (son sürüm)
(bazı durumlarda) yeni bir profil yaratma ihtiyacını ortadan kaldırmak için haritadaki herhangi bir trafik dosyası son bulundu.

Harita yalnız test edildi, fakat;
TSM, RusMap, RK Bozkır ve Güney Bölgesi (bazı düzeltmeler ile) ile birlikte harita içinde.
SR için tüm düzeltmeler (açık bir şekilde benimki değil) ve haritanızla özel feribot bağlantısı olan ayrı bir klasör var.

.::Not::. Gerekli bilgiler indirdiğiniz dosyanın içinde mevcuttur.! İndirecek olduğunuz linkler iki bölümden oluşuyor ikisini de indirin, fakat haritayı bağımsız olarak kullanmak istiyorsanız sadece en alt linki indirip Ve de yeni profil açıp oyun alanından ''Roman_aray.mbd'' modülünü seçin.!
Test Edilen Oyun Sürümü: 1.31
Mod Sürümü: V1.3
Yapımcılar:
Arayas

İndirme Linkleri:
Link1:
Modu indirmek için tıklayın
Link1: Modu indirmek için tıklayın

Haritayı Bağımsız Olarak Kullanmak İçin;
Dosyayı indirmek için Tıklayın
 

Reklam