ETS 2 Özel Taşımacılık Geliştirilmeye Devam Ediliyor

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,369
3
38
#1
ets2-ozel-tasimacilik-gelistirilmeye-devam-ediliyor.png

2017 yılının Aralık ayında çıkan DLC ile oyuna eklenen özel taşımacılık eklentisi geliştirilmeye devam ediliyor. SCS Software'nin blogunda verdiği bilgiler doğrultusunda Euro Truck Simulator 2 1.31 güncellemesinde özel taşımacılığına yeni rotalar eklenecek ve yapay zekada da iyileştirmeler yapılacak. İşte SCS Software'nin bloğunda paylaştığı yazı;

ETS2 Özel Taşımacılık Geliştirilmeye Devam Ediliyor:
Geçtiğimiz Aralık ayında Euro Truck Simulator 2 - Özel Taşımacılık DLC'si, ets 2 severler ve fan topluluğu tarafından çok olumlu karşılandı. Bildiğiniz gibi, Amerikan Truck Simulator genişlemesi için de benzer bir çalışma yapılıyor, ekibimiz özel taşımacılık eklentisi için arka planda çalışmalarını sürdürüyor.

Yaklaşan ETS 2 1.31 Güncellemesi ile birlikte Özel Taşımacılık DLC'sine yeni işlerin ve yeni rotaların ekleneceğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Çekirdek haritasına yeni yollar eklendi ve diğer harita DLC'lerine sahip olanlar için birçok yeni rota da erişilebilir olacak.

Bu bizim Özel Taşımacılık için yaptığımız sonuncu güncelleme olmayacak. Daha düzeltme ve iyileştirmeye yapacağımızdan emin olabilirsiniz!

Çeviri: oyunmods.com / Kaynak belirtilmeden kopyalanması yasaktır.
 

Reklam