Euro Truck Simulator 2 İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,477
3
38
#1
ets2.1.31-indir.jpg ets2.1.31-indir-1.jpg ets2.1.31-indir-2.jpg ets2.1.31-indir-3.jpg

Açıklama:
Euro Truck Simulator 2 oyunu bir kamyonculuk simulasyonu oyunudur. Kamyonculuk adına tüm faaliyetleri bu oyunda gerçekleştirebileceksiniz. Oyun SCS Software tarafından geliştirildi ve 19 Ekim 2012 tarihinde Türkçe olarak oyun severler ile buluştu. Çıkışından kısa bir süre sonra oyun piyasasını kasıp kavurdu ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Scania, Renault ve MAN gibi birçok şirkete ait kamyonlar lisanslı olarak oyunda yerini almakta. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.

İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya'nın da aralarında bulunduğu 60 tane şehir Euro Truck Simulator 2 de yerini almaktadır. Sizin oyun içerisindeki görevinizin kıtalar arası sevkiyatları zamanında yapan bir nakliye şirketi inşa etmektir.

Euro Truck Simulator 2 gördüğümüz kadarıyla şu an için piyasada ki en iyi grafiklere sahip kamyon simülasyon oyunu diyebiliriz. Özellikle kamyon simülasyonu oyunlarını seven oyuncular için tavsiye ediyoruz. Oyun Mods takipçilerine özel ets 2 indir linklerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Oyun şimdiye kadar almış tüm güncelleme ve dlc paketlini içerir. Herhangi bir sorun yaşarsanız bu konu altına yorum yazabilirsiniz.
Oyun Sürümü:
1.31.2.6

İndirme Linkleri:
Oyunu İndirmek İçin Tıklayın
 

Reklam