ETS 2 Euro Truck Simulator 2 1.31 Beta İndirilmeye Hazır

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,369
3
38
#1
ets2-1.31-beta-indirilmeye-hazır.jpg

Not: Bu yazı ets 2 1.31 sürümü için tanıtım yazısıdır. Bu yazıda 1.31 sürümü ile alakalı bilgiler verilmektedir. Eğer 1.31 sürümünü indirmek istiyorsanız lütfen ets 2 1.31 indir yazısına gidin.
Euro Truck Simulator 2 1.31 steam kullanıcıları için indirilmeye hazır. Bu sürümde; dorse ve çekici arasında bulunan güç / hava boruları, 8x4 Scania R ve S kamyon şasisi gibi güzel güncellemeler yapılmış. İşte bu sürümde gelen özellikler ve Scs'nin blogunda paylaştığı yazı:

Euro Truck Simulator 2 için 1.31 güncellemesi, ATS'nin aynı nesil güncellemesiyle tüm yeni işlevselliği açısından benziyor, ancak bazı farklılıklar da var ve sorunsuz bir güncelleme için Açık Beta testi ile güncellemeyi birkaç gün iç test etmemiz gerekiyor.

ATS 1.31 Açık Betayı'yı duyururken daha önce de belirttiğimiz gibi, yeni dorse kabloları görünür simülasyon eklentilerinden biridir. Ayrıca gerçek bir kamyon sürücüsünün ne görebileceğine daha yakın ayna görünümü sağlayan yeni ayna düzeltmeleri de var. Ayrıca, ETS2'nin bu güncellemede iki ana özelliği vardır. İlk olarak, uzun zamandır beklenen rastgele yol olayları sonunda Avrupa'ya ulaştı! Her zamanki küçük çarpışmalardan, araçların yakılması ve küçük uçakların acil inişi gibi büyük kazalara kadar onlarca düzeltme var.

ets2-1.31-guncelleme-1.jpg

Daha küçük değişikliklere gelince, 1.31, iş ve kargo araması için yeni bir filtre seçeneği gibi istek listesi öğelerinin yanı sıra gösterge paneli verileri için daha iyi hassasiyet verileri gösteriyor. Ayrıca oyunu yeniden başlattığınızda oyununuz aracınızı yeni bir yere yerleştirir ve oyuna başlarsanız, park freni otomatik olarak AÇIK olarak ayarlanır, böylece araç asla kendi başına hareket etmeye başlamaz. Bu eklemeler ve birkaç düzeltmenin yanı sıra, çeşitli ülkeler için lisans plakalarını da güncelledik. Buna bağlı olarak, İngiltere dorseleri artık plakalar için bağımsız bir araç değil.

ets2-1.31-guncelleme-2.jpg

Araçlar ve mod kategorisinde de bazı değişiklikler var. Şu anda harita tasarımcılarımızın dokuları, malzemeleri ve bitkileri yol parçalarına nasıl uyguladıkları konusunda büyük bir teknoloji değişikliğinin ortasındayız. Tabii ki, bu ileriye giden mod yaratıcıları için de geçerli olacak. Tarihsel olarak, bellek ve disk alanını korumak için önceden tasarlanmış desenler ile "damga" kavramını kullandık, fakat bu yaklaşımı terk ediyoruz ve harita tasarımcılarının yüzey özelliklerini "fırça" ile "boya" yapmasına izin veriyoruz. Bu, harita tasarımına daha fazla özgürlük ve esneklik getirecektir; Bir harita tasarımcısı belirli bir arazi özelliğine ihtiyaç duyduğunda çalışmayı daha etkili hale getirmelidir. Ancak, şimdilik, harita modlarının tekrar yeni sisteme yeniden kaydedilmesi ve yeniden kaydedilmesi gerektiği anlamına geliyor. Böylece herkesin yakalanmasına kadar her şeyin düzelmesi gerekecektir. Harita içe aktarma kodunun temizlenmesiyle, çok eski (4.38 biçimindeki) haritaların desteğini de kaldırdık. Bu nedenle, artık korunmayan modlar (en son Şubat 2017 tarihinde kaydedildi) oyunun mevcut sürümüne yüklenemez . Umuyoruz ki bu, mevcut kullanımdaki herhangi bir mod için gerçekten bir sorun değildir.

ets2-1.31-guncelleme-3.jpg

Yeni güncellemenin keyfini çıkarın, ancak lütfen unutmayın: Bu yalnızca açık bir beta, sabit bir genel sürüm değil, dolayısıyla hatalar, kararsızlık ve çökmelerle karşılaşabilirsiniz. Son sürüm için beklemek istiyorsanız sorun yok. Fakat, son sürümü daha hızlı getirmemize yardımcı olmak istiyorsanız, forumumuz da güncelleme ile alakalı geri bildirim ve hata raporlarınızı bize sunabilirsiniz.


ANA ÖZELLİKLER:
Kamyon ve römork (ler) arasındaki güç / hava hatları
Geliştirilmiş ayna işleme (kafa pozisyonu tabanlı FOV, uygun kavisli aynalar)
Rastgele yol olayları
8x4 Scania R ve S kamyon şasisi

KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER:
İş seçim ekranlarında yeni filtre ve kargo arama elemanları bulunur.
İngiltere römorkları artık plakalar için bağımsız bir araç değil
Park freni istiflendikten sonra otomatik olarak AÇIK (g_park_brake_init)
Artık tarih ve saate göre ekran görüntüsü adı formatı
Artan hassas yolculuk verileri (gösterge paneli ekranı)
Çeşitli ülkelerde sabit / güncellenmiş LP (Belçika, Norveç, Polonya, Çek)
Sabit tork konvertörü kilitleme
Bayilerdeki sabit hasarlı önceden tanımlanmış kamyonlar ve hızlı işler
Sabit römork hasarı raporlaması
Sabit HDR enterpolasyonu

ARAÇLAR / MOD:
Harita düzenleyici de yeni arazi fırçaları
Eski haritaların desteği bırakıldı (fırçalar nedeniyle 4.38)
Mirror_data
Bir dorse bağımsız olarak kaydedilebilir veya yüklenemez.
Değişken vites uzunluğu
Kamyon satıcıları artık listede yok, oyun verilen dizindeki bütün birimleri okuyor.
Tekerlek modelinden bağımsız döner tekerlek.
Eski özellikler için destek sağlanmayacak.

Euro Truck Simulator 2 1.31 Betasını Nasıl İndiririm?
1-) Bunun için öncelikle steam kullanıcısı olmanız ve orjinal oyuna sahip olmanız gerekmektedir.
2-) Steam > Euro Truck Simulator 2 Sağ Tıklayın ve Özellikler diyin.
3-) Açılan pencerede "BETALAR" sekmesi altına gelin.
4-) Betalar sekmesi altında yer alan "Girmek İstediğiniz Betayı Seçin" kısmında bulunan public_beta 1.31'i seçmeniz durumunda oyununuz otomatik olarak güncellemeyi indirecek.

ets2-1.31-beta-indirme.png
 
Son düzenleme:

Reklam