ETS 2 Radyo Listesi Oluşturma

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,369
3
38
#1
ets2-radyo-listesi-olusturma.jpg

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda Euro Truck Simulator 2'de kendinize özel nasıl radyo listesi oluşturabileceğinizi anlatacağız. Liste hazırlamak oldukça basit olup maksimum 5 dakika sürecektir. Bunun için https://radiotrucker.com/ adresli bir siteden yararlanacağız. Çok fazla uzatmadan buyurun anlatıma geçelim.

1-) https://radiotrucker.com/ sitesine girip kayıt işlemlerimizi tamamlayıp giriş yapıyoruz.(Kayıt işlemlerini anlatmayacağım oldukça basit)
2-) Giriş yaptıktan sonra sağ üstteki menüden "Listelerim" kısmına gelip bir liste oluşturuyoruz.
3-) Listeyi oluşturduktan sonra yine sağ üstte ki menüden "RADYOLAR" kısmına gelip istediğimiz radyonun yanında bulunan Listeye Ekle yazısına basıp listemize ekliyoruz.
3.1-) Türkçe radyoları listelemek için "RADYOLAR" sayfasında bulunan "Türe Göre" kısmından Türkçeyi seçtiğiniz takdirde Türkçe radyolar listelenir.

ets2-radyo-listesi-olusturma-4.JPG

ets2-radyo-listesi-olusturma-2.jpg

4-) Radyoyu listeye ekledikten sonra tekrar "Listelerim" kısmına gelip oluşturduğumuz liste isminin üstüne tıklayıp içine giriyoruz.

ets2-radyo-listesi-olusturma-3.JPG

5-) Liste içerisinde girdikten sonra alt tarafta çıkan "Oyuna Aktar" yazan yere tıklayıp listeyi indiriyoruz.

ets2-radyo-listesi-olusturma-1.JPG

6-) Oyuna aktar deyince "live_streams.sii" isimli bir dosya inecek bu dosyayı Belgelerim>Euro Truck Simulator 2 isimli klasöre atıp radyoları kullanmaya başlayabiliriz.

Tüm işlemler bu kadar, takıldığınız bir yer olursa bu konu altına yorum yazarak dile getirebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Reklam