ETS 2 MP Ban Kaldırma

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
10 Nis 2018
2,283
3
38
#1
Herkese merhaba, ets 2 mp'de ban yiyen çoğu oyuncu ets 2 ban kaldırma ve ets 2 ban itiraz konularında bir bilgi kaynağı arıyor. Bu yazımızda sizlere bu konular hakkında yardımcı olacağız. Öncelikle eğer kasti bir hareket yaparak ban yediyseniz ban itirazınız dikkate alınmaz. Haksız yere ban yediyseniz yöneticilerin insiyatifine göre banınızın kaldırılma ihtimali var. Buyurun anlatıma geçelim;


İlk olarak truckersmp.com/tr_TR/auth/login adresine gidin ve TruckersMP hesabınıza giriş yapın.

Hesabınıza giriş yapınca sağ üstte ki menüden Hesabım>Ban itirazı sekmesine tıklayın.


Ban itirazı sayfasında mevcut banlarınızı göreceksiniz eğer banınıza itiraz etmek istiyorsanız, sağ tarafta bulunan "Bu bana itiraz et" isimli yeşil yazıya tıklayın.


Yazıya tıkladıktan sonra açılan sayfada Banınızın neden kaldırılması gerektiğini ve yaşadığınız olayı akıcı ve güzel bir Türkçe ile açıklayın. Gerekli açıklamayı yazdıktan sonra "İtiraz Gönder" seçeneğine tıklayıp itirazınızı gönderin.


Ban itirazı yaptıktan sonra adminin yoğunluğuna göre en kısa zamanda size cevap verecektir. İtiraz durumunu truckersmp.com/tr_TR/appeals adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Not: Eğer "Ban itirazı" oluşturamıyorsanız aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi yasağınızın olmadığı anlamına gelmektedir:


Not: Yapılan itirazın sonucunda eğer admin yaptığınız itirazı reddederse, 3 gün sonra bir kez daha itiraz oluşturma hakkına sahip olacaksınız.Bir ban için 3 defa itiraz hakkınız bulunuyor.​
 

Reklam