Oyun Modlarının Tek Adresi

Jazzycat Çekici Trafik Paketi İndir

Açıklama:
Eğer oyunda sadelikten sıkıldıysanız Euro Truck Simulator 2 Jazzycat Çekici Trafik Paketi yaması ile oyununuza renk katabilir oyun eğlencenizi 2’ye katlayabilirsiniz. Modu indirirken modun test edildiği sürüm ile sizin oyun sürümünüzün eşleşmesine dikkat ediniz aksi halde oyun çökmesi, oyunun açılmaması, modun oyun da gözükmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Modun özellikleri ve diğer tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Oyun Mods ets 2 oyununda size iyi eğlenceler diler. Son olarak Jazzycat Çekici Trafik Paketi için herhangi bir sorun yaşarsanız konu altına yorum yazarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede yorumunuza geri dönüş yapacağız.
Mod Özellikleri:
Trafikte 90 kamyon ve BDF’nin (Mercedes Benz MP2, MP4, Axor, Antos, SK, LK, NG, Atego, Scania 143M, 164L, P serisi, Iveco Eurocargo, Volvo F10, FH12, FMX, FL7, MAN TGA) , TGS, F2000, TLF, Kat-1, Pegaso Troner, Tatra Phoenix, DAF CF, Renault Premium DCI, Kerax, Binbaşı, bdf ve özel kamyonların çeşitli türleri).
Hepsi bağımsız.
Herhangi bir haritada çalışır.
1.30.x sürümünde test edildi.
Tüm jazzycat modları ile uyumludur.
Test Edilen Oyun Sürümü: 1.30
Mod Sürümü:
V2.8.1
Yapımcı: Jazzycat

Mod Nasıl Yüklenir?
1-) İndirdiğiniz dosyayı winrar aracılığı ile çıkartınız. Eğer direkt Zip veya SCS uzantılı dosya indirdiyseniz 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip veya SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörüne atın.
3-) Oyuna girip Mod Yöneticisi kısmından modları aktif edip kullanabilirsiniz.
4-) Tüm işlemler bu kadar. İyi Oyunlar
Not: Bizlere destek olmak için konuların altına yorum yazmayı unutmayınız.

İndirme Linkleri:
Modu indirmek için tıklayın
Modu indirmek için tıklayın(Alternatif Link)

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir