Oyun Modlarının Tek Adresi

Gerçekçi Trafik Yoğunluğu Modu

Açıklama:
Eğer oyunda sadelikten sıkıldıysanız Euro Truck Simulator 2 mod ismi modu ile oyununuza renk katabilir oyun eğlencenizi 2’ye katlayabilirsiniz. Modu indirirken modun test edildiği sürüm ile sizin oyun sürümünüzün eşleşmesine dikkat ediniz aksi halde oyun çökmesi, oyunun açılmaması, modun oyun da gözükmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Modun özellikleri ve diğer tüm bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Oyun Mods ets 2 oyununda size iyi eğlenceler diler. Son olarak mod ismi için herhangi bir sorun yaşarsanız konu altına yorum yazarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz, mümkün olan en kısa sürede yorumunuza geri dönüş yapacağız.

Mod Özellikleri:
Bu mod sayesinde oyunda gerçekçi trafik yoğunluğu elde edebilirsiniz.

SCS, 1.30’dan bu yana, bize güzel bir gerçekçi trafik oluşturmak için birçok yeni seçenek sundu. Bazılarınızın zaten test ettiğiniz bir beta sürümünü takiben (eski iş parçacıklarımdaki çıktıları size teşekkür ederim, benimle paylaştığım güncel modum, eski trafik modelimin ana özelliklerini saklamış olduğumdan, bu nedenle Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, yukarıda belirtilen bağlantıya bir göz atabilirsiniz. Eski konu yalnızca 1.28 oyun sürümü ve altındaki tartışmalar için açık kalmaya ve yeni bir konu başlatmaya öneririm .. Ayrıca modun başlığını ve sürüm ayarını değiştirdim. oyun versiyonuyla uyumlu olmak.

SCS’nin yakında çözeceğini umduğum yeni trafik sistemindeki birkaç hataya rağmen, sonunda yeni trafik sistemine güncellenmesi mümkün oldu ve gün boyu gerçekçi bir yoğunluk elde etmek ve ayrıca avantaj elde etmek için birçok kombinasyonu denedim. her bir yol türüne ayrı ayrı trafik yoğunluğu ve oranı olan yeni sistemden. Örneğin, şehirlerde daha fazla otobüs ve otoyollarda daha fazla kamyon, acele saatlerde daha fazla araba ve gece boyunca daha fazla kamyon olması mümkündür.

uyumluluk:
Vanilyalı modemi hemen hemen tüm jazzycat trafik paketleriyle test ettim ve şu ana kadar harika çalışıyor. Ayrıca arşivde eklediğim Macaristan haritası için bir eklenti hazırladım. ProMods gibi diğer haritalarda da çalışmak mümkündür, ancak ProMods özelliklerinden bazılarını iptal edebilir. Yakında diğer haritalarla modun uyumluluğunu yakında güncelleyeceğim.

nasıl kullanılır:
çünkü Sürücü Güvenliği ile Ses düzeltmeleri paketinde bulunan traktör ve biçerdöver için değiştirilmiş dosyalar içerdiğinden, modumun Ses düzeltme paketi üzerine yerleştirilmelidir. Dosyalarım, Traktör ve biçerdöver için Drive Safely tarafından geliştirilmiş seslerin bağlantılarını da içeriyor. Ayrıca modumu herhangi bir trafik paketinin üzerine yerleştirdiğinizden ve ayrıca modları eşleyin (herhangi birini kullanırsanız)

1.30 sürümü:
– Kamyonlar için hız sınırı gösterilirken rota danışmanında sabit hız sınırı
– Artan güvenlik ve sabır faktörleri, daha fazla şoförü kötü hava şartlarında aydınlatmaya zorlar

Test Edilen Oyun Sürümü: 1.30
Yapımcı: cipinho

Mod Nasıl Yüklenir?
1-) İndirdiğiniz dosyayı winrar aracılığı ile çıkartınız. Eğer direkt Zip veya SCS uzantılı dosya indirdiyseniz 2. Adıma geçebilirsiniz.
2-) Zip veya SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörüne atın.
3-) Oyuna girip Mod Yöneticisi kısmından modları aktif edip kullanabilirsiniz.
4-) Tüm işlemler bu kadar. İyi Oyunlar
Not: Bizlere destek olmak için konuların altına yorum yazmayı unutmayınız.

İndirme Linkleri:
Modu indirmek için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir