Oyun Modlarının Tek Adresi

Farming Simulator 2017 UYARI KONFİF VE FLASHLIGHT V1.0

Bunlar, Dev'in Editörüyle haritanıza yerleştirilecek birkaç nesnes.
Üst kısımda yanıp sönen Işıklı bir Koni var ve bu sadece kendi başına bir Koni bırakmak için kaldırılabilir, yanıp sönen ışıkların rastgele her birinden değil de farklı koniler üzerine yerleştirilmesine izin verir.
Belli bir bölgede pek çok yanıp sönmeyen ışıklar değil, çeşitli görünümlerde de çıkartılabilen yanıp sönen ışıklı bazı Uyarı başlıkları da vardır, renk seçenekleri vardır! yine çeşitlilik ve çoğu karayolu inşaatı bu değişkeni gerçek hayatta kullanıyor.
zip içerisinde, kendi dosyalarınıza yerleştirilebilecek bir doku klasörü var, bunun için i3d'deki yolun adını hatırlamayı unutma, ayrıca bir gölgelendirici klasörü ve paylaşılan bir klasör var, gölgelendirici klasöründe fxCircleShader .xml, büyük olasılıkla zaten harita dosyalarınız içerisindedir, lütfen i3d'yi düzenleyin ve gölgelendiriciler klasörü bir önceki sayfadaysa bunu "../" olarak değiştirin, paylaşılan klasör de değişmeyi gerektirir, ancak lütfen corona_orange.dds dosyasını kopyalamayı LÜTFEN gerektirir. Zaten varolan orijinal paylaşımlı klasörü.
Bunların dışında Her zaman olduğu gibi eğlenin.

Yapımcılar:
Dev'in Editörü
FS-UK
robbie – RWModding

DL-file.com Sharemods.com Uploadfiles.eu Fs-uk.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir