Oyun Modlarının Tek Adresi

Farming Simulator 2017 SUDHEMMERN ÖZEL NIKOLAUS EDITION V13.0

Description:
Nicholas'a uygun bir zamanda Südhemmern-Map'in ilk sürümünü LS 17'den LS 17'ye yayımlamak isterim ve umarım biri ya da diğer oyuncu küçük bir muamele yapabilir. LS 17'deki kapsamlı değişiklikler nedeniyle, pratik olarak bir önceki haritanın yeniden yapılandırılması gerekiyor.

Sürüm Özel Nicholas Edition V 13
PDA'da bitki örtüsüz ek meyvelerin büyümesi artık sergileniyor; bir patates yıkama tesisi kuruldu (patates, mazot ve sudan, yıkanmış patatesler paletler ve kompost üzerine kondu); BaleMaster kuruldu (saman balyaları gevşek saman haline getirildi); bir BeetMaster kuruldu (şeker pancarı yaprakları pancar küspesinden yapıldı); bir gnocchi fabrikası kuruldu (gnocchi un, yemeklik yağ, su, yıkanmış patates paletlerinden, yumurta hücrelerinden yumurta ve kağıt fabrikasından kağıt paletlerden üretildi); avlu antreposu ve merkezi depo buna göre genişletildi; çiftlikteki endüstriyel ve depo görüntüleri takviye edildi; Küçük dekorasyon çalışmaları yapılmıştır

Harita, Südhemmern (merkez), Hartum (batı) ve Hille (Doğu) köylerinden oluşmaktadır.
Başlangıçta bulunduğunuz 42 alan oluşturuldu. 4 Alan olarak tanımlanmayan 2 büyük çayır var, böylece Helder ile (bunlar kasıtlı olarak yapılır) düzenlenemezler. Midland haritasının ortasında, Kanal 5 köprü ile batıdan doğuya doğru uzanır.
Tüm hayvanlar (tavuklar, domuzlar, inek ve koyunlar) LS 15'in eski versiyonundan doğrudan çiftlikte sapıyor ve oradan verilebiliyor. Çiftlikte, Gtreidesorten için ayrı silolar, patatesler ve şeker pancarı için bir kamp, ​​saman için bir kamp, ​​çim ve saman sowası için silaj için bir kamp ve doğranmışlar var. Abkipport ve Entnhamen açıkça görülüyor. Buna ek olarak, hala yüklü bok için bir stok var, ancak yine sadece normal takipçileri ile. Maalesef, Miststreuer bunu direkt olarak depodan yüklemiyor, ki bu dağılmışlar nedeniyle şimdi değiştiremiyorum. Çiftlikte (hidrant) ve çiftliğin arkasında (iyi), ayrıca su da var. Ahirlardan birine ek olarak, büyük paketler için raflar ayarlanır, ancak ekipmanın doğrudan doldurulabileceği tohum ve gübreleme için küçük bir kulübe de bulunur. Gübre püskürtme orada yüklenemez.
Haritayı yayarak, Hoflager'a atfedilen her şeyin eğilebileceği bir mezra ve 3 ahır var. PDA'da bu devirme istasyonlarına Hof.Silo denir ve bulunması çok kolaydır. Bunlar, depoyu, kullanmak isteyen yolları yedeklemek için kullanılır. Her tohum ve gübre gübresi Dor'a da eklenebilir.
Hoflager 250.000 l ile sınırlandırıldığından ek olarak Hille'deki kara sahile (giriş) depolanabilir. Orada, dolum türü başına kapasite 500.000 litre ile sınırlıdır. Depolamanın maliyeti para demektir. Kaldırma da kırmızı tüpün üzerinde.
Meyve var buğday, arpa, kanola, soya fasulyesi, mısır, çavdar, yulaf, patates, şeker pancarı.
Ek olarak, LS 15'den alınan tahıl tren ve kereste trenleri takılmıştır. Bu tren, Gönder'i yükledikten sonra olabilir ve bu nedenle ek gelir elde eder.
Aynı zamanda Marhu'nun kereste fabrikası da donatılmıştır. Tren garısında kurulu tahta palet satışları. Bir kereste yükleme istasyonu kuruldu.
LS 15'de olduğu gibi, trafik ışıkları LS 13'ten takılıp çalıştırılır. Açılışta ZIP'ta yine de ZIP ZIP dosyasının yanında, modfolder'daki ihtiyaç var. Trafik ışıkları, küçük bir LOG girişine neden olur ancak oyunu etkilemez. Kontrol kutuları üzerindeki ışıkları da kapatabilir.
Çıkışlar PDA'da görüntülenir. Un değirmende iki devirme vardır, sırasıyla yalnızca belirli meyveler kabul edilir. Girişte işaretler var. Daha önce de belirtildiği gibi, kereste treninden sonra, kuzeybatıdaki LS 15'den kereste fabrikasında iki tetikli satış, geriye doğru tekrar girmek zorunda kaldığınız kereste göleti var. Biri yeterince derin olduğunda, günlükler satılır.
Sıfırlama noktası artık tüccar değil, bahçede.
Bir tanesi yerine 3 tane Viehändler var. Hartum'da Hille'de domuzlar var, inekler var ve ortada sadece koyun var (tüccar sembolleri PDA'da gösteriliyor Bir tüccarın her türlü hayvanı gerçekçi olmayan satması aptalli Çözüm.
Harita üzerinde devrilme için bazı barınaklar ve daha fazla bardak veya konveyör bantları üzerinde eğilmek ve eğlenmek isteyenler için iki yer tutucu inşa edilmiştir.
2 Transit silosu bulunan büyük bir BGA var. Ahıra ek olarak iki geçiş silosu vardır, çünkü yeterli eğlencenin silajını üreten kişi eğlencelidir.
Bir kez saman fabrikası normal fiyatla, EiMoAG'da dahi olsa biraz daha yüksek bir fiyatla ve en yüksek fiyata Landi'de (eğer çok fazla vermediyseniz) 3x saman satabilirsiniz.

Yapımcılar: [19659003] GMCW

DL-file.com Sharemods.com Uploadfiles.eu

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir