Oyun Modlarının Tek Adresi

Farming Simulator 2017 SICAK ÇİFTLİK ÇİFTLİĞİ 2K17 LITE V1.12

Açıklama:
Wachenheim'den uzak olmayan HoT çevrimiçi çiftliği, buradan çiftliklerden, kereste düşen, hayvanlar yetiştiren, mal üreten ve BGA'da elektrik üreten. Avluda çeşitli depolama ve üretim binaları bulunmaktadır. Tahıl depolama, Grasscobslager, su deposu, gübre, sıvı gübre ve tohum depolama, saman ve saman depo, benzin istasyonu, bulamaç sıyırıcı, inek ve Scheinefuttermischer.Grasscobs kışın çim değiştirme ve Eifok ülke ticaretinde üretilebilir.
71 tarlada tahıl veya meyveyi istediğiniz gibi büyütebilirsiniz. 3 büyük orman alanı, ikisinde ağaç gövdeleri için bir yükleme vinci bulunmaktadır. Wachenheim ve Bregloffhorst köylerinde ve çevresinde çeşitli üretim ve satış noktaları bulunmaktadır:
Şeker pancarı fabrikası> Şeker üretimi> Kireç
Patates fabrikası> kızarmış patates üretimi
Hurda tahıl> tahta imalatı
Bira Fabrikası> Şişeleme
Mandıra> Süt ürünleri
Değirmen unu üretimi
ambalaj üretimi
– Gübre, Sıvı Gübre ve Tohum Üretimi – Gübre, Sıvı Gübre ve Tohum Üretimi – Meyve Suyu Üretimi – Bağcılık – Şarapçılık – Şişeleme Tesisi – Balıkçılık – Kasap – İplik – Edeka – Inn – Toom – İstasyon – Ülke Ticareti – Fırın – Sirk
İstasyonda üç tren var – bir başka alana satılık günlükler taşıyor. Diğer ikisi hububat, Erdfrüchte ve ağaç gövdelerinin taşınması içindir. Ek olarak istasyonda patates ve şeker pancarı için her biri yüklenen bir palet satışı yapılmaktadır. Buna ek olarak, burada tohum ve (sıvı) gübre üretilebilir.
Patatesler ve şeker pancarı, hem römork hem de trenle her bir satış noktasına teslim edilebilir. Birçok üretim alanı, ürünlerinizi üretmek için palet ve kartonlar hatta paletler gerektirir. İki benzin istasyonu, ofiste okunabilecek fiyata rekabet ediyor. Dahili Modlar ve komut dosyaları:
Mevsim Modu
fabrika yazısı
GMK
palet toplayıcıları
AdditionalMapTypes
AddditionalTriggers
Hortum sistemi (gübre çukurlarına yerleştirilebilir)
manuel bariyer
ve çok daha fazlası.
Aşağıdaki harici mod modları gereklidir: Sezon Modu (zorunlu değil)
Hayvanlar kasapa götürmek için: Marhu.net
Bulamaç hortumu sistemi: Modhub
Lütfen Soruları Destekleyiniz Buure Forum veya Discord
PM'den istekte bulunmayın!
Haritayı diğer sitelerde yayınlamak için yalnızca orijinal indirme bağlantılarıyla izin verilir
Değişiklik Lite Haritası: – İstasyonda çit – Karton paletlerdeki hata – Uçan ağaçlar ve çalılar – 3D gökyüzündeki hata – Güzel yeni ofis özelliği – Uçan nesneler değirmen – Edeka ATM – kümeste zemin hatası – Parçacık sistemi Gübre / tohum üretimi

Yapımcılar:
HoT online Takımı

Uploaded.net

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir