Oyun Modlarının Tek Adresi

Farming Simulator 2017 CHEVROLET PICKUP TT V1.0.1

Açıklama:
Chevrolet marka TT pickup, mükemmel teknik özelliklere sahiptir.
Sensörlerle donatılmıştır: hız, hız ve yakıt (analog ve dijital); hafif cihazlar: ön panel aydınlatması, park lambaları,
acil durdurma, yanıp sönen ışıklar, yakın ve uzak ışık, zayıf görüş ve off-road koşullarında güvenli hareket sağlamak için ek güçlü ön ve arka farlar.
Kirleniyor. Aynalar ve saatler var. Römorkların ve yarı römorkların taşınması için çekme çubuğunun arkasında ve ön tamponun altındaki kulplar, bu pikapın çekilmesi için kullanılabilir.
Toz ve yol işaretleri var.
Pikap, gevşek kazık taşımama olanağı sağlar: tohumlar, gübre, yün vb. Ile paletler, yuvarlak ve dikdörtgen balya, günlükler ve bagaj kapağının açılmasıyla yükleme ve büyük boy kargo yükleyebilirsiniz.
Emniyet ve güvenlik, nakliye kargosu, üç güçlü sap ile garanti edilmektedir.
Ayrıca, tam boyutlu ve rahat bir kabin sayesinde pikap beş kişiyi taşıyabilir ve aşırı durumlarda vücudun da kullanılması mümkündür.
Ek bir ücret karşılığında, satın alırken kişisel ayarları ve geliştirmeleri ayarlayabilirsiniz: motoru seçin; ana gövde rengi; tekerlek disklerinin tasarımı; tekerlek disklerinin rengi; gövde tasarımı; renkli tasarım

Yapımcılar:
Monax Company ©

DL-file.com Sharemods.com Uploadfiles.eu

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir